Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Regulamin

Postanowienia końcowe

 1. Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów publikowanych przez importerów i producentów. Sklep Internetowy narzedziayato.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
 2. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień sprzętu komputerowego Nabywcy lub zmiany linii producenta (kolor, proporcje, itp.) nie mogą być podstawa reklamacji zakupionego towaru.
 3. Sklep Internetowy narzedziayato.pl nie wypożycza oferowanych produktów do testowania i z tego powodu klient nie może odstąpić od umowy kupna.
 4. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Formy płatności

 1. Zaplata za zamówiony towar może być dokonana:
  - za pobraniem - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki;
  - przelewem przed dostawa towaru - firma CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL wystawia fakturę pro forma na podstawie, której Nabywca dokonuje wpłaty.
  - gotówką lub kartą w kasie firmy - przy odbiorze osobistym. 
 2. W przypadku płatności przelewem faktura zostaje wysłana klientowi przez e-maila i dołączana do przesyłki 
 3. Towar wraz z faktura zostaje wysłany do Nabywcy niezwłocznie po zaksięgowaniu należności na koncie firmy CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL

Strony transakcji

 1. CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL działając pod adresem narzedziayato.pl, prowadzi sprzedaż wysyłkową narzędzi ręcznych i mechanicznych dla odbiorców prowadzących działalność gospodarczą, warsztatów usługowych, sklepów i hurtowni.
 2. Strona dokonująca zakupów w Sklepie Internetowym narzedziayato.pl jest pełnoletnią osobą prowadzącą działalność gospodarczą, warsztat usługowy, sklep lub hurtownie zwaną dalej Nabywcą.
 3. Strona dokonująca sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego narzedziayato.pl jest firma CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL z siedzibą w Warszawie.

Składanie zamówień

Składanie zamówień w Sklepie Internetowym narzedziayato.pl odbywa się poprzez:
- wypełnienie formularza zamówienia znajdujący się na stronie produktu ilość zamawianego towaru (domyślnie 1szt)
- wypełnienie formularza z danymi osobowymi
- wysłanie zamówienia i formularza z danymi na adres sklepu internetowego marcin@wimaspj.pl lub jurek@wimaspj.pl proces ten odbywa się automatycznie.

Przedmiot transakcji

 1. Przedmiotami transakcji prowadzonych poprzez Strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach narzedziayato.pl w chwili składania zamówienia, dostępnych w obecnej chwili w magazynie firmy CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL.
 2. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich.
 3. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty, (jeżeli przy opisie artykułu jest to napisane).

Potwierdzenie zamówień

 1. Każde zamówienie złożone w Sklepie Internetowym narzedziayato.pl musi zostać potwierdzone przez Nabywcę.
 2. Potwierdzenie zamówienia dokonywane jest przez odpowiedź zwrotną na wiadomość e-mail wysłaną ze Sklepu na adres podany w formularzu lub telefonicznie przez pracownika Sklepu w tym samym dniu lub do południa następnego dnia roboczego.
 3. Zamówienie może zostać anulowane w przypadku braku możliwości potwierdzenia telefonicznego lub braku odpowiedzi na potwierdzenie wysłane poczta e-mail w ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
 4. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL.

Termin realizacji

 1. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych producentów.
 2. Czas realizacji jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze Sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.
 3. Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych, chyba ze któryś z zamówionych towarów nie jest dostępny w magazynach centralnych producentów.
 4. CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru u producenta. W takim przypadku Nabywca zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany.
 5. Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierska wynosi 1 lub 2 dni robocze na terenie Polski.
 6. O przewidywanym czasie realizacji Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie potwierdzania przyjęcia zamówienia.
 7. O dokładnej dacie dostarczenia przesyłki Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.

Dostawa towaru

 1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym narzedziayato.pl realizowane są na terenie całego kraju.
 2. Dostawy krajowe realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską.
 3. Orientacyjne wartości opłat za przesyłkę podawane są przez system w momencie składania zamówienia.
 4. Wartości opłat za przesyłki kurierskie:
  • kurier - paczka do 30 kg o standardowych wymiarach -  25zł brutto.
  • kurier przy przedpłacie przelewem - paczka do 30kg o standardowych wymiarach - 20zł brutto
 5. Zamówienia o wartości powyżej 500zł brutto realizujemy bezpłatnie na terenie całego kraju, za wyjątkiem przesyłek dostarczanych w soboty, przesyłek gabarytowych, palet oraz przesyłek z zastrzeżeniem godziny odbioru.
 6. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwila pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.
 7. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.

Gwarancje

 1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie Internetowym narzedziayato.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancja importera lub producenta. Okres gwarancji zależy od importera lub producenta.
 2. Do towarów wymagających kart gwarancyjnych (elektronarzędzia, urządzenia pneumatyczne i mechaniczne) dołączona jest karta gwarancyjna importera lub producenta. Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej importera lub producenta.

Reklamacje i zwroty

Ewentualne uszkodzenia powstałe podczas dostawy należy niezwłocznie zgłosić osobie dostarczającej przesyłkę oraz skontaktować się z handlowcem firmy CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej  "protokołu zniszczenia".

Ochrona prywatności i inne prawa

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883
 2. Zawartość Sklepu Internetowego narzedziayato.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 3. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i są zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.