Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookies.

O sklepie

Informacje o firmie

Firma CENTRUM NARZĘDZIOWE WIMASPJ.PL rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku w formie spółki handlowej, której asortyment obejmował wysokiej jakości narzędzia i akcesoria remontowe oraz firmowe elektronarzędzia Verto, Yato i Graphite. Nasza oferta skierowana jest zarówno do majsterkowiczów - amatorów, jak również profesjonalistów działających w branży budowlanej, ogrodniczej, motoryzacyjnej, hurtowniczej oraz wyposażenia warsztatów Yato, Neo, 17, Blue Dolphin, Stanley oraz Pressol.

Dzięki stałej, ścisłej współpracy ze znanymi i cenionymi producentami praz importerami narzędzi oraz ugruntowanej i wysokiej pozycji rynkowej, którą udało nam się wypracować w krótkim czasie naszego funkcjonowanie, jesteśmy w stanie proponować naszym klientom sprzedaż towarów w bardzo korzystnych cenach, uatrakcyjnioną dodatkowo licznymi rabatami.

Wszelkie zamówienia oraz zapytania mogą Państwo do nas kierować drogą telefoniczną, pocztową, elektroniczną (wiadomość e-mail). Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Pojawiają się w niej atrakcyjne produkty znanych firm oraz artykuły o bardzo wysokim standardzie, wybierane przez profesjonalistów. Stworzony przez nas asortyment od samego początku spotkał się z zadowoleniem naszych klientów, zarówno tych stałych, jak i nowych. Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność, że nawet tak zwane narzędzia z niższej półki, charakteryzują się dobrą jakością i bardzo atrakcyjnymi cenami.

Nasza ciężka praca została doceniona przez szereg współpracujących z nami firm i nagrodzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Jest to dla nas motywacja do dalszych działań, na jeszcze wyższym poziomie.